WITAMY W AMERSPORT


Wiodący dystrybutor produkty lifestyle w Europie

Witamy w Amersport


Od 1993 roku Amersport rozwijał działalność w Polsce i krajach sąsiadujących przez cały czas starając się osiągnąć najwyższy poziom jako dystrybutor w sektorze lifestyle w tym regionie.

Jako część Orbico zaczynamy teraz nowy etap. Chcemy poszerzyć terytorium i zaprezentować naszą ofertę na wielu nowych rynkach. Zależy nam na budowaniu solidnych relacji z naszymi klientami oraz dostarczaniu partnerom biznesowym najwyższej jakości usług.

Cieszy nas zaangażowanie pracowników, dzięki któremu towarzyszymy konsumentom w procesie podejmowania decyzji zakupowych, zapewniając im doświadczenia związane z markami na wszystkich naszych rynkach. 

Artur Lewandowski
General Manager

Amersport


Spółki Amersport są części Grupy Orbico i specjalizują się  w dystrybucji produktów lifestyle. 
Od roku 1993 zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, marketingu, dystrybucji i...

NASZE USŁUGI


Amersport oferuje kompleksowe i różnorodne rozwiązania biznesowe dla swoich partnerów bizensowych, którzy są liderami w swoich kategoriach na światowym rynku. Nasze firmy szanują filozofię...

NASI PARTNERZY


Firmy Amersport mają zbudowane trwałe relacje biznesowe z wieloma międzynarodowymi korporacjami i poprzez dystrybucję ich produktów zapewniają klientom i konsumentom dostęp do...

0 PRACOWNIKÓW

0 PAŃSTW

0 MAREK

0 DOSTAWCÓW