O nas


Nasza wizja, misja, zasady i wartości

Orbico Style Sp. z o.o.


Spółki Orbico Style są częścią Grupy Orbico i specjalizują się w dystrybucji produktów lifestyle. 
Od 1993 roku zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej, marketingu oraz dystrybucji na rynku obuwia, odzieży i akcesoriów. 

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów lifestyle w Europie, obecnym w 16 krajach, z przychodami w wysokości 54 mln euro w roku 2018.

Zajmujemy się 4 kategoriami biznesu lifestyle (obuwie casualowe, obuwie modowe, odzież i akcesoria), a naszymi partnerami są renomowane międzynarodowe firmy o długiej tradycji. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i wdrażamy wyjątkową filozofię i strategię każdej marki. To jest klucz do naszego sukcesu.

  • Preferowany DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ  dla naszych Partnerów w Wybranych Kategoriach produktowych

  • Partnerstwo z Dostawcami i Klientami by ZWYCIĘŻAĆ w walce o KONSUMENTA

WIDEO

  • Ludzie są naszą najcenniejszą wartością
  • Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem
  • Jesteśmy elastyczną organizacją, która przystosowuje się do zmian
  • Jesteśmy organizacją efektywną i zorientowaną na wynik
  • Stały rozwój i zyskowność działań są podstawą  naszego sukcesu
  • Jesteśmy organizacją społecznie odpowiedzialną

NASZE USŁUGI


Orbico Style oferuje kompleksowe i różnorodne rozwiązania dla swoich partnerów biznesowych, liderów w swoich kategoriach na światowym rynku. Nasze firmy szanują filozofię każdej marki i stosują się do jej strategii. Naszą rolą jest podnoszenie świadomości marek i aktywne angażowanie się w ich promocję. 

Partnerom biznesowym oferujemy współpracę w modelu klastra, z jednym punktem kontaktowym, zapewniając tym samym łatwość współpracy, efektywność kosztową oraz inteligentne zarządzanie stanami magazynowymi. 

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie "Go to market", które realizujemy przy minimalnym wysiłku naszych partnerów biznesowych.
Współpracujemy ze znanymi, międzynarodowymi sieciami handlowymi oraz lokalnymi sieciami i sklepami specjalistycznymi. Prowadzimy sprzedaż przez własną sieć outletów oraz sklepy regularne Converse i Napapijri w Polsce, Czechach i Rosji. 

Nasza wiodąca pozycja na rynku to efekt długofalowych i bardzo dobrych relacji z partnerami i sprzedawcami detalicznymi, a także wspieranie rozwoju naszych pracowników, trenerów i handlowców.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY ORBICO?


Dowiedz się więcej o otwartych rekrutacjach i aplikuj już teraz, żeby sprawdzić jak dobrze do siebie pasujemy.

Więcej informacji